Diagnostyka biochemiczna i morfologia odgrywa ważna rolę w KOMPLEKSOWEJ terapii skory, która jest naszym największym narządem pozostającym w stałym kontakcie z wnętrzem organizmu!!!

 Aby osiągnąć nasz CEL czyli zdrowy, piękny wygląd skóry musimy umieć ocenić kondycję tkanek, dlatego WAŻNE jest, żeby choć raz w roku zrobić BADANIA, dzięki którym będziemy mieć świadomość i wgląd w kondycję naszego organizmu !!!

 Z poziomu samej MORFOLOGII KRWI jestesmy w stanie określić:

  • czy są zaburzenia hormonalne, stany zapalne objawiające się na skórze trądzikiem.
  •  problemy z krwinkami czerwonymi świadczące czasami o niedokrwistości, odwodnieniu lub niedotlenieniu organizmu.
  •  ryzyko niedoczynności/nadczynności tarczycy —> zaburzeń przyspieszających starzenie
  •  ryzyko alergii pokarmowych/pasożytów, które prowadzą do przesuszenia skóry i rozwoju atopii (AZS)

 A czy domyślacie się co jest fundamentem w prewencji infekcji?

 Poziom wit. D ( a tak dokładniej stężenie jej metabolitu 25(OH)D3 w surowicy krwi.

Czy wiecie jaki jest Wasz poziom??! – 40 ng/ml to absolutne minimum by poprawić napięcie skóry, pomóc jej się złuszczyć i przyspieszyć jej regenarację.

Diagnostykę zaburzeń pigmentacji skóry warto rozpocząć od :

  1. ANALIZY PIERWIASTKOWEJ WŁOSA. Na podstawie ilości 29 pierwiastków ( w tym 5 pierwiastków toksycznych ) jesteśmy również zdolni ocenić stan odżywienia organizmu, zniwelować problemy złego wchłaniania i wydalania co pozwoli na prawidłowa detoksykacje organizmu.
  2. Zbadanie poziomu FERRYTYNY i ŻELAZA. Niedobór żelaza jest najczęstszym spośród występujących niedoborów odżywczych. Szacuje się , że średnio aż 30 % ludzi na świecie cierpi na niedostatek tego pierwiastka.

Warto sprawdzić czy nie należycie do tych 30 % ??!!!

Zatem jak rozpoznać nadczynność tarczycy czy anemię? Kiedy zrobić dodatkowe badania? Kiedy włączyć celowaną  suplementację? Jakie produkty wprowadzić do pielęgnacji aby podnieść konkretne wartości na wynikach badań?

Zostawcie to Nam!! Wystarczy przyjść do nas z wynikami, po dogłębnej analizie stworzymy spersonalizwany Beauty Plan, dzięki któremu zyskacie nieskazitelną i zdrową skórę w szybkim tempie, nie martwiąc się, że problem powróci.

PAMIĘTAMY, że regularne badania to inwestycja w Nasze ZDROWIE bo najważniejsza jest PREWENCJA !!!

Izabela Blyskal