PIERWSZA WIZYTA

PIERWSZA WIZYTA polega na konsultacji w celu:

  • zidentyfikowania dysfunkcji skóry
  • usprawnienia procesów zachodzących w organizmie, aby móc cieszyć się ZDROWIEM, a tym samym ZDROWĄ I NIESKAZITELNĄ SKÓRĄ.

Pierwszym etapem konsultacji jest przeprowadzany dogłębny WYWIAD KOSMETOLOGICZNY uwzględniając ważne elementy, które mają w większym lub mniejszym stopniu wpływ na funkcjonowanie skóry, włosów i paznokci. Pytania dotyczą m.in. pielęgnacji domowej, stanu zdrowia, a także profilu funkcjonalno żywieniowego.

Drugim etapem to kolejne pytania w trakcie OCENY STANU i FUNKCJI SKÓRY. Zaczynamy od demakijażu  i oceny subiektywnej (wzrokowe i palpacyjne) oraz obiektywne (LAMPĄ WOODA).

Wiemy,  że skóra jest odzwierciedleniem naszego organizmu, dlatego aby pomóc Ci w  szybkim tempie, długofalowo niezbędny jest dla nas trzeci etap czyli BADANIA BIOCHEMICZNE, które są skrupulatnie dobierane po analizie odpowiedzi udzielonych w wywiadzie.

W przypadku braku odchyleń w wynikach biochemicznych podejmujemy pracę ze skórą.

Końcowym  etapem konsultacji jest ułożenie  INDYWIDUALNEGO PLANU TERAPII, który obejmuje:

  • pielęgnację domową
  • plan zabiegów terapeutycznych
  • zalecenia dietetyczne
  • suplementację
  • wskazanie dalszych możliwości diagnostycznych u specjalistów.

Czas trwania konsultacji  90 min. Koszt pierwszej konsultacji 250 zł

Masz pytania skontaktuj się telefonicznie albo mailowo:

kontakt@instytutzdrowejskory.com

607 062 477

INSTYTUT ZDROWEJ SKÓRY to miejsce, które stworzyłam dla Tych którzy pragną mieć nieskazitelną, a tym samym zdrową skórę.

Wiedza i umiejętności zdobyte podczas 15-letniego doświadczenia, gdzie zetknęłam się z licznymi przypadkami problemów skóry uświadomiła mnie, że nasza skóra odzwierciedla to co dzieje się w naszym organizmie.

Dlatego osobiście uważam, że konieczne jest poszerzenie terapii o wnikliwą diagnostykę, aby pomagać na poziomie komórkowym w nurcie healthy – aging, jeśli chcemy mieć efekty długoterminowe.

Istotne jest dla mnie, aby Państwo już po pierwszym zabiegu widzieli poprawę, dlatego w większości tworzę swoje autorskie (terapie łączone) w których wykorzystuję produkty tylko z aktywnymi substancjami oraz  laserami posiadającymi certyfikaty medyczne, poparte badaniami klinicznymi.

“Jestem zwolenniczką umiaru i klasycznego piękna, a moim mottem jest traktować innych tak, jak ja chciałabym być traktowana.”

mgr Daria Graca
kosmetolog